MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13005234
nr 1300 5234
Serveringsvagn
1960-tal. Längd: 76, djup: 43 cm, höjd: 71 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:36:07
400 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr